24 Звезди, На които Не Им Пука За Мнението На Другите!

Виждаме ги да блестят с красота и безупречност на сцената или на екрана след работата на гримьори и стилисти. За щастие, някои знаменитости не се притесняват да се представят, такива каквито са, без грим и прически или специални облекла, като публикуват своите забавни снимки от ежедневието в Instagram. “Поничка” вярва, че такива снимки на знаменитости са най-интересните за гледане и успяват да покажат любимите ни звезди – естествени.

Джейсън Момоа

Публикация, споделена от Jason Momoa (@prideofgypsies) на

Блейк Лайвли

Публикация, споделена от Blake Lively (@blakelively) на

Джаред Лето

Публикация, споделена от JARED LETO (@jaredleto) на

Криси Тейгън

Публикация, споделена от chrissy teigen (@chrissyteigen) на

Кара Делевин

Публикация, споделена от Cara Delevingne (@caradelevingne) на

Селена Гомез

Публикация, споделена от Selena Gomez (@selenagomez) на

Аманда Сийфрид

Публикация, споделена от Amanda Seyfried (@mingey) на

Селин Дион

Публикация, споделена от Céline Dion (@celinedion) на

Орландо Блум

Публикация, споделена от Orlando Bloom (@orlandobloom) на

Джесика Симпсън

Публикация, споделена от Jessica Simpson (@jessicasimpson) на

Камерън Диас

Публикация, споделена от Cameron Diaz (@camerondiaz) на

Кортни Кардашиян

Публикация, споделена от Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) на

Адел

Публикация, споделена от Adele (@adele) на

Джеймс Франко

Публикация, споделена от All things James Franco (@francofeen) на

Емилия Кларк

Публикация, споделена от @emilia_clarke на

Том Харди

Публикация, споделена от Tom Hardy (@tomsohardy) на

Кейти Пери

Публикация, споделена от KATY PERRY (@katyperry) на

Хайди Клум

Публикация, споделена от Heidi Klum (@heidiklum) на

Хю Джакман

Публикация, споделена от Hugh Jackman (@thehughjackman) на

Джесика Бийл

Публикация, споделена от Jessica Biel (@jessicabiel) на

Джъстин Тимбърлейк и Джесика Бийл

Публикация, споделена от Justin Timberlake (@justintimberlake) на

Никълъс Кейдж

Публикация, споделена от Guns N’ Roses (@gunsnroses) на

След като Арнолд Шварценегер не получил хотелска стая

Публикация, споделена от Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) на